درباره ما

درباره ما

همراهان ترک با ما خرید اینترنتی با توجه به شرایط متحو ل ش ده دنیا جایگاه خاصی را نسبت به یک خرید حضوری دارد و همیشه با نگرانی از دست دادن پول یا خرید نامطمئن برای خریدار همراه می باشد ، و اگر این خرید بین المللی باشد این نگرانی دوچندان خواهد ش د . تمام سعی و تالش ما با تو جه به تجربیات چندین ساله ما در بازرگانی در سرتاسر جهان و جلب مخاطبان و مشتریان که همیشه باعث دلگرمی ما در این سال ها بودن تصمیم بر این گرفتیم تا با ایجاد بستر مناسب و پشتیبانی منظم شرایطی را فراهم آورده ایم که شما عزیزان بتوانید بدون هیچگونه نگرانی اقدام به خرید کاالهای مورد نیاز خود نمایید . تنوع سرویس ها و خدمات ما با توجه به رشد سریع مجموعه ما درحال افزایش است و از شما عزیزان هم میخواهیم با نظرات خود ما را در این امر یاری نمایید .

چطور به میشه به ترک با ما اعتماد کرد ؟

داشتن تجربه و سابقه فعالیت و صداقت وامانت داری اعضای ترک با ما گواهی بر این است و با توجه به اینکه ما اساس سایتمون برپایه اع تماد هست لیست برخی مشتریان به همراه راه های ارتباطیشون درج شده و تجربیات ارزشمند مشتریان ما نیز به عنوان دلیلی بر این موفقیت میتوان یاد کرد. همچنین برای جلب اعتماد کامل دوستانی که به تازگی با ما آشنا میشوند، نماد اعتماد الکترونیکی ، و داشتن بیش از مشتریان فراوان در طی سالیان گذشته دلیل دیگری برای آرامش خاطر شما خواهد بود.

پروسه زمانی دریافت کالا و تحویل چه مدت است؟

این زمان تا حدود زیادی به زمان ارسال فروشنده کاال در کشور مبدا ، شرکت های پستی به مجموعه ترک با ما دارد .
و ما شاهد این مورد بودیم که فروشنده ای کاال را زودتر از زمان معمول ارسال میکند و یا دیرتر از زمان معمول ارسال میکند یا
شرکت های پستی) کارگوها ( بنا به دالیل مختلف بسته ای را زودتر یا دیرتر تحویل میدهند. اما اگر بخواهیم یک بازه زمانی را
برای سفارشات اعالم کنیم باتوجه به ارسال زمینی یا هوایی بازه 2 هفته الی 6 هفته می باشد

خرید از ترندیول

خرید پوشاک و اجناس به روز و ترند شده جهانی از کشور ترکیه خصوصا ترندیول گزینه بسیار مناسبی برای خرید پوشاک و اجناس با کیفیت از ترکیه است .ترندیول یا trendyol یک فروشگاه اینترنتی لباس در کشور ترکیه است که بیش از 200 برند داخلی و خارجی در آن مشغول فعالیت هستند و اجناس خود را به فروش میرسانند. در این فروشگاه عرضه اجناس با کیفیت باال و  قیمت خیلی مناسب اسم این فروشگاه را بر سر زبان ها انداخته است و در این فروشگاه غیر از لباس لوازم زیبایی و آرایشی وحتی لوازم الکترونیکی و لوازم منزل نیز به فروش می رسد.این فروشگاه مقام اول فروش اینترنتی ترکیه را چندین سال هست بر عهده دارد و فقط بصورت آنالین فعالیت می نماید و هیچ فروش فیزیکی ندارد و تنها راه دسترسی به آن در کشور ترکیه است. از اینرو سایت ترک با ما تصمیم گرفت تا امکانخرید هر محصولی را بصورت آنالین برای تمام هم وطنان در تمام نقاط جهان فراهم نماید تا همه بتوانند از اجناس خوب و باکیفیت ترندیول بهره مند شوند . شما میتوانید با مراجعه به قسمت آموزش راهنمای خرید از ترندیول را مطالعه بفرمایید

درباره ما